Головна » Ексклюзив

Закарпатцям з 1 грудня перерахують пенсії (ФОТО)

З 1 грудня 2019 року Пенсійний фонд проведе автоматичний перерахунок пенсій у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1624 гривень.

Про це повідомила начальниця головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

“Пенсійний фонд України здійснить перерахунок пенсій з 1 грудня 2019 року у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для українських громадян літнього віку”, –запевнила начальниця управління ПФУ в Закарпатській області.

Як зазначається, відповідна норма передбачена законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

Так, розмір мінімальної пенсії для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1564 гривень до 1638 гривень. Також, розмір максимальної пенсії зросте на 740 гривень і становитиме 16 380 гривень.

Це буде третє в цьому році підвищення мінмальної пенсії. На підвищення мінімальної пенсії та надбавки за понаднормовий стаж (якщо він є) мають право лише ті пенсіонери, які не працюють.

Окрім цього Пенсійний фонд України реалізує масштабний проект – перенесення інформації про пенсіонерів з паперових носіїв в електронну форму. Із жовтня цього року в системі головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, а саме в Мукачеві запрацював відділ ретроконверсії, де розгорнуто необхідне апаратне та програмне забезпечення.

Владислава Мазур

Нагадуємо, Хто запалить головну ялинку в Мукачеві?

Читайте також: Поліція Закарпаття попереджає водіїв про погіршення погодних умов (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в InstagramЗалишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...