Головна » Життя

Закарпатцям на озброєння: змінили порядок надання пільг

З жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII«Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі

Змінено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, – нагадує департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

Із жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII«Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків із надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (через банк або пошту).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги у повному обсязі. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі ).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних із технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендується звернутися в «Єдине вікно» департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради за адресою: пл. Шандора Петефі, 24,26. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Нагадуємо,ЦВК Мукачівському тервиборчкому не указ: вибори у Горондівській ОТГ намагаються зірвати? (Постанова)

Читайте також: “Набита” грошима автівка потрапила в ДТП на трасі “Київ-Чоп” (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...