Закарпатці можуть порахувати вартість своїх «євроблях»

19.06.2018 14:34 37 0
Закарпатці можуть порахувати вартість своїх «євроблях»
Це можливо за посиланням Южаніна також повідомляє про вартість розмитнення: Розмитнення автомобілів на єврономерах буде обходитися українцям в суму близько 2,5-3 тисяч євро, якщо Верховна Рада України прийме відповідні зміни в законодавство. Про це повідомила голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в кулуарах парламенту, пише УНН.
"Все залежить від того, наскільки буде показана реальна вартість, так як на такі автомобілі ставка акцизного податку невисока, - 400-600 євро. Але ПДВ - 20% і в'їзне мито - 10. Дійсно, якби була показана справедлива вартість, то сума митних платежів сягала б де 2600-3000 євро. Вона буде майже однакова незалежно від віку автомобіля. Якщо автомобіль новіше і показати реальну вартість - там менше акциз. На старші - більше акциз, але його вартість менше і тому податок на додану вартість (ПДВ) і в'їзного податку менше. Треба орієнтуватися, що в будь-якому випадку сума розмитнення сягатиме десь 2500-3000 євро ", - сказала вона.
Южаніна вважає, що при вартості розмитнення в 2,5-3 тисячі гривень українці будуть зацікавлені в тому, щоб купувати нові автомобілі. "Тому, такий непрямий податок, як акциз, в даному випадку більш справедливий. Про те, що лунають скарги, що в будь-якому випадку, якщо порахувати всі платежі - сума платежів може досягати трьох тисяч євро, - це так", - сказала вона. Нагадаємо, До уваги закарпатців: влада готова “полювати” на “євробляхи”

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...