Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

“Закарпаттяенергозбут” оприлюднив важливу інформацію для побутових споживачів

Інформація для побутових споживачв щодо застосування тарифу на електричну енергію для населення,яке проживає в житлових будинках, обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками.

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» повідомляє про розрахунки з населенням за спожиту електричну енергію проводяться за тарифами, визначеними постановою НКРЕКП України «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» від 26.02.2015 №220 (далі – Постанова НКРЕКП).

Постановою НКРЕКП з 01 березня 2017 року встановлені тарифи на електричну енергію, що відпускається населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у т. ч. у сільській місцевості) (далі – тариф на електроопалення):
– у період із 01 жовтня по 30 квітня (включно) за обсяг, спожитий до 3000 кВт.год. електроенергії на місяць (включно) – по 90 коп. за 1 кВт.год з ПДВ, а понад 3000 кВт.год. електроенергії на місяць – 168 коп. за 1кВт.год з ПДВ;
– з 01 травня по 30 вересня (включно) за обсяг, спожитий до 100 кВт.год. електроенергії на місяць (включно) – по 90 коп. за 1 кВт.год. з ПДВ, а понад 100 кВт.год. електроенергії на місяць – 168 коп. за 1кВт.год. з ПДВ.

«Увага! Тариф на електроопалення застосовується тільки до житлових будинків (у тому числі в житлових будинків готельного типу, квартир та гуртожитків), які введені в експлуатацію згідно з чинним законодавством, по яких наявний укладений договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу та укладений договір про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг ТОВ «Закарпаттяенергозбут», – сказано в повідомленні.

Що потрібно виконати побутовому споживачу для можливості застосування за його об’єктом проживання тарифу на електроопалення?

Звернутися до відповідного центру обслуговування клієнтів (ЦОК) ТОВ «Закарпаттяенргозбут», який обслуговує населений пункт, де розташований об’єкт споживача, та здійснити кілька кроків.

1. Надати:
– заяву щодо застосування тарифу на електроопалення;
– копію підписаного оператором системи розподілу паспорта точки розподілу електричної енергії об’єкта споживача з приміткою щодо можливості застосування тарифу на електроопалення.

2. Укласти договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг із ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (далі – Договір).

Для укладення Договору споживачу необхідно надати такі документи:
– заяву-приєднання до умов договору постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг;
– копію паспорта;
– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку в паспорті);
– копію документа, яким визначено право власності чи користування на житловий будинок (у тому числі житловий будинок готельного типу, квартиру та гуртожиток).

Нагадуємо, На Закарпатті анонсували Міжнародний туристичний тиждень

Читайте також: Мукачівський прикордонний загін отримав нового начальника (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

 

1
Залишити коментар

avatar
Василь
Гість
Василь

Чого тоді за 98квденного світла і46квнічного виходить137.77грн тоді яка ціна?


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...