Закарпатським власникам євроблях вперше пішли на зустріч

04.07.2018 10:11 22 0
Закарпатським власникам євроблях вперше пішли на зустріч
Закарпатським власникам євроблях разом з іншими українцям ВР пішла на зустріч. Вирішити проблему машин з іноземною реєстрацію намагаються вже не вперше, та до цього все закінчувалося хіба що обуренням з боку водіїв та активістів, котрі не бачили для себе альтернативи в Україні.
Нещодавно у ВР зареєстрували законопроект, покликаний змінити ситуацію на краще. Чи спрацює він, покаже час, а поки пояснимо його головні положення.
Зниження акцизу та звільнення від пенсійного збору. Ключові зміни, запропоновані у документі. Нинішня пропозиція виявилася ще більш щедрою, ніж попередня. Так, в залежності від віку і "кубатури" автомобіля в порівнянні з чинними зараз (непільговими), ставки знижуються до 10 разів. Наприклад, ставка збору для машини пенсійного віку з дволітровим бензиновим мотором повинна скласти € 360. Тоді як за правилами за неї доведеться віддати в казну лише акцизу € 4 882. Якщо купуєте машину в салоні офіційного дилера, то ставка знижується вдвічі. Тобто, для малолітражок її розмір збираються зменшити з € 0,102 за кожен "кубик", до € 0,063 - інформує "znaj". Втім, застосовувати пільги мають намір не для всіх автомобілів. Для машин, які українці будуть ввозити з Росії і непідконтрольних владі українських територій, навпаки, встановлять так звані "загороджувальні акцизи". Наприклад, за півторалітрову машину старше 2013 року випуску доведеться сплатити € 2641 акцизного збору. Причому стосується це не тільки вироблених на "ворожих" територіях машин. Діяти ця норма законопроекту буде доти, поки окуповані території не повернуться під контроль української влади. Свободу євробляхам? Пропонується також знизити ставки для тих, хто офіційно реєстрував авто в Україні, причому у пільги торкнуться і тих, хто в останні роки не міг скористатися тимчасовими послабленнями через солідний вік ввезеного авто або невідповідності його сучасним нормам токсичності вихлопних газів. Але доведеться зняти машину з іноземною реєстрації і надати документи на право власності. Чи підуть на це власники авто, завезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення - питання відкрите. Нагадаємо, Черги на кордонах Закарпаття станом на ранок 04 липня Також читайте: Поліція Закарпаття зустрічалась з представниками ромських громад області
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...