Закарпатський винахідник прославився своїм незвичним винаходом

03.05.2019 14:00 188 0
Закарпатський винахідник прославився своїм незвичним винаходом
Петро не став розкривати всі деталі виробництва, адже винахід недавно запатентовано і він перебуває в процесі реєстрації.
“Можу тільки сказати, що вся сировина для виготовлення посуду – це продукти аграрного виробництва, які на сьогодні не використовуються ніде, наприклад, за вирощування кукурудзи ми споживаємо тільки її плоди. Інше просто залишається на полях або взагалі спалюється. Іноді цю сировину переробляється і стає складовою кормів для тваринництва. Властивості рослини дозволяють після технічної переробки (подрібнення) створювати з неї сировину, яке буде досить пластичним і міцним і зможе без проблем змінити пластиковий посуд, або, наприклад, бокси для їжі, які стали популярними останнім часом. Всі інгредієнти, які задіяні в процесі виробництва – природного походження, а сам процес є абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища”, – розповів він.
Бобонич впевнений, що в Україні досить сировини, яке може стати основою для такого одноразового посуду.
“У нас є хороший потенціал і величезні запаси сировини, які лежать просто під ногами, або взагалі поки вважаються мотлохом. Насправді, властивості рослин такі, що ми цілком можемо компенсувати пластик природними елементами, причому, це може бути не тільки кукурудза. Серед компонентів в процесі виготовлення можуть бути й безліч інших видів рослин, які сьогодні не уявляють промислового інтересу для людства. Перелік цих рослин в природі є таким, що їхнє застосування призведе тільки до збереження екології на Землі, тому що повторне використання дає можливість застосувати як корм для тварин”, – уточнив винахідник. ” На сьогодні до технології вже проявили інтерес у кількох європейських установах, які спеціалізуються саме на цій проблематиці. Сьогодні з ними ведуться переговори і, сподіваюсь, закінчаться вони успішно. Хотілось би знайти інвестора і в Україні, адже наша держава має всі шанси зайняти лідерські позиції в цій, поки новій, галузі, а потенціал дозволяє легко вийти на міжнародний рівень”, – додав Петро Бобонич.
Нагадуємо, До семи років позбавлення волі: на Закарпатті на вирок суду очікує голови місцевої ДВК, яка незаконно видала бюлетень для голосування Читайте також: ЗНО 2019: графік проведення зовнішнього оцінювання
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...