Закарпатський стронгмен Іван Рогач – срібний призер Кубку України з важкої атлетики (ФОТО)

03.03.2019 19:51 433 0
Закарпатець Іван Рогач завоював срібну медаль та посів другу сходинку почесного п’єдесталу. Першим місцем стронгмен Іван Рогач поступився спортсмену з Запорізької області Костянтину Реві (сума 370 кг (165+205), тоді як третім став киянин Леонід Кубишковський (сума 340 кг (158+182), повідомляють у Федерації важкої атлетики України. На змагання цьогоріч приїхали близько 200 спортсменів з усіх регіонів країни. Кубок України - це відбіркові змагання до Чемпіонату Європи, що пройде у квітні в Грузії. З перемогою привітали Івана Рогача на сторінці ФБ Великий Березний онлайн:
Вітаємо Івана Рогача з черговою перемогою!!Кубок України з важкої атлетики- 2019 проходить у м.Чернігові.1 березня Іван Рогач,наш важкоатлет, виборов почесне 2-е місце !!Результат у ваговій категорії до 102 кг : сума 348 кг (160+188).
Нагадаємо, Аварія на околиці Ужгороду: від удару автівку перекинуло на дах (ФОТО) Читайте також:Індексація пенсій 2019: хто отримає більше та які категорії під неї не підпадають