Закарпатський "Минай" вперше зіграє з командою сусідньої Угорщини

19.03.2019 22:56 128 0

A загалом це буде 2-ий поєдинок закарпатської команди за кордоном, повідомили в прес-службі клубу. Цього четверга о 14.00 за європейським часом наша команда зіграє із «Спартакусом» з добре знайомого для закарпатців міста Ньїредьгаза. Суперник – доволі серйозний. «Спартакус» лише 9-та команда Першої ліги Угорщини, але після зимової перерви у березні вона набрала хороший хід. Після не надто приємного 1:5 у гостях від «Вашаша», команда у наступних 3-ох матчах здобула 3 перемоги, при чому не пропустивши жодного голу: вдома над «Шіофоком» 3:0, в гостях над «Чакваром» 3:0 та в цю неділю, 17 березня, вдома над «Дьором» 1:0. Остання команда, між іншим, сусід «Спартакуса» по турнірній таблиці. Загалом, у цьому сезоні «Спартакус» за 29 турів здобув 11 перемог та 11 поразок, ще 7 матчів зіграв внічию. Наразі у чемпіонаті Угорщини перерва, пов’язана із іграми збірних у відборі на Чемпіонат Європи-2020. Нагадаємо,Тисячу гривень в день: як аферисти на ужгородцях заробляють (ФОТО) Читайте також: Масштабна пожежа у Мукачеві: поблизу будинків палає сухостій (ВІДЕО)