Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Спорт

Закарпатські сноубордисти виступили на міжнародних змаганнях

Змагання відбулися в Австрії

Вихованка ужгородського наставника Яна Чернея Надiя Гапатин 5-6 сiчня змагалася в австрiйському Сiмонгюге з дорослими спортсменами у дисциплiнi паралельний слалом.

До слова, цi старти стали дебютними для Надiї серед дорослих спортсменiв, вона стала однiєю з наймолодших учасниць цих фiсовських змагань. У пiдсумку закарпатська сноубордистка фiнiшувала з 26-м результатом, а переможницею стала досвiдчена австрiйська спортсменка Сабiна Шоєфман.

За 250 кiлометрiв на пiвнiчний схiд  вiд Сiмонгюге на iншому вiдомому австрiйському гiрськолижному курортi Бад Гаштайн 8-9 сiчня проходив етап кубка свiту з паралельного слалому, де наш край у складi збiрної України представляли двоє сноубордистiв – Аннамарi Данча-Чундак та Євген Гулiй.

На змаганнях Аннамарi мала суттєву пiдтримку вiд своєї маленької донечки. Тож у пiдсумку ужгородка стала 32-ю, а її колега по збiрнiй Олександра Мальована фiнiшувала 36-ю. Кращою на кубку стала досвiдчена 45-рiчна австрiйка Клаудiя Рiглер.

У змаганнях чоловiкiв Євген Гулiй став 54-м, ще один українець Олександр Белiнський став у пiдсумку 45-м. А кращий час на кубку показав нiмецький сноубордист Штефан Баумайстер.

У командних змаганнях, якими завершувався свiтовий кубок, Україна була представлена двома командами. Команда «Україна-1» у складi  Аннамарiї Данчi-Чундак та Олександра Белнiського стала 23-ю, а 24-ту сходинку посiла команда «Україна-2» у складi Євгена Гулiя та Олександри Мальованої. А лiдерами в командних змаганнях стали представники Австрiї – Беджамiн Карл та Данiела Ульбiнг.

10-11 сiчня в Бад Гаштенйнi пройдуть змагання кубку Європи, тож побажаємо нашим спортсменам успiху у цих звитягах, повiдомляє Ужгород.net.ua.

Нагадаємо, Досвідчений воротар захищатиме кольори закарпатського клубу “Минай”

Читайте також:Пошукова операція, проблемна дорога, зірка в Ужгороді. «золота» переможниця: новини Закарпаття за 10 січня (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...