Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Закарпатські прикордонники, завдяки службовій собаці, запобігли перевезенню контрабанди через кордон (ФОТО)

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб орієнтовною вартістю 70 тис. грн вилучено.

Як повідомляє прес-служба ДФС у Закарпатській оласті, службовий собака допоміг працівникам Закарпатської митниці ДФС виявити в автомобілі угорця приховані тютюнові вироби. На митний пост «Лужанка» громадянин заїхав сьогодні, 15 квітня 2019 року, автомобілем «Ford».

“Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», усно заявивши про відсутність у нього товарів та предметів прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України”, – йдеться у повідомленні.

В ході проведення митного контролю із використанням службового собаки в транспортному засобі виявлені незаявлені під час усного опитування та приховані від митного контролю 400 пачок сигарет «Rothmans» вітчизняного виробництва, із акцизними марками України.

“Таким чином, угорець вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ”, – інформує прес-служба.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Нагадуємо, Топ 5 місць для фотосесій з сакурами в Ужгороді (ФОТО)

Читайте також: Лікарі розповіли про стан здоров’я мукачівця, на якого скоїли жорстокий напад у Росвигові

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...