Закарпатські поліцейські перевіряють ялинкові ринки (ФОТО)

27.12.2021 14:18 340 0
Закарпатські поліцейські перевіряють ялинкові ринки (ФОТО)

Поліція проводить постійні рейди у всіх населених пунктах області та перевіряє місця продажу живих ялинок у пошуках продавців нелегально зрубаних дерев.

В останній тиждень перед Новим Роком на ринках Закарпаття живих ялинок традиційно стає більше. Переважно торговці здійснюють свою діяльність у рамках чинного законодавства, проте дехто самостійно рубає дерева та наживається на лісові. 

Впродовж кількох останніх днів поліція виявила ялинки без чіпів, які продавали в Ужгороді та Ужгородському районі, а також на Берегівщині. У Тячеві правоохоронці притягнули до відповідальності осіб, які продавали дерева з бирками, проте у невстановлених місцях.

Порушники несуть відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення. Якщо продавець торгує в невстановленому місці, але має всі документи на дерева, на нього складають протокол за статтею 160 КУпАП, тобто торгівля з рук у невстановлених місцях.

За продаж самовільно зрубаних дерев, які не мають документів та бирок – за статтею 88-1 КУпАП, тобто порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу. В цьому випадку товар вилучають.

Читайте також:

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...