Закарпатська обласна філармонія щиро запрошує всіх меломанів на відкриття Х Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч.

10.09.2018 11:10 52 0
Закарпатська обласна філармонія щиро запрошує всіх меломанів на відкриття Х Міжнародного молодіжного фестивалю органної музики ім.Наталії Висіч.
Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики ім.Наталії Висіч, відбудеться в Ужгороді 13 вересня. Ержибет Шелельо, народилася в Ужгороді, але ще в дитячому віці переїхала із сім’єю до Угорщини. Починала як піаністка, і лише в 13 років взялася за саксофон. Вищу освіту здобула в Королівському коледжі музики в Лондоні та Віденській Консерваторії  Privatuniversitet (Австрія). Наша землячка на сьогодні є концертуючою солісткою, доктором музичного мистецтва, викладачем Музичної академії Ф. Ліста та Музичної консерваторії ім. Б.Бартока по класу саксофону в Будапешті, лауреатом національних та міжнародних конкурсів і фестивалів, володаркою золотої медалі національного класичного фестивалю «Гелікон», стипендіатом Мережі Академії Ліста та Класичної канцелярії.
Її партнером на сцені буде Ондраш Габор Віраг – головний органіст Базиліки св.Іштвана у Будапешті, композитор, викладач Музичної  академії Ф. Ліста, лауреат національних та міжнародних конкурсів. Як органіст активно концертує в Європі та за океаном. А його авторські твори широко публікуються і з успіхом виконуються на кращих сценах Європи. Артисти подарують слухачам музику А. Вівальді, Ф. Ліста, Ф. Сезара, Г. Ф. Генделя. Почуємо ми і твори Ондраша Габора Вірага в авторському виконанні Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 18.30.   Нагадуємо: Закарпаття прийняло участь у підписанні декларації з Польщею Читайте також: До уваги закарпатців: що треба знати тим, хто здає квартиру в оренду

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...