Закарпатка Надія Дьолог представила Україну на Паралімпіаді (ФОТО)

02.09.2021 12:30 2125 0
Закарпатка Надія Дьолог представила Україну на Паралімпіаді (ФОТО)

Спортсменка з Ужгорода вже стала чемпіонкою Європи, України і світу з фехтування на візках, а цього року вперше взяла участь у Паралімпійських іграх. 

Надія Дьолог почала фехтувати приблизно 5 років тому. До того займалася пауерліфтингом, і успішно – у цьому виді спорту вона ставала чемпіонкою України і Угорщини.

Майбутня спортсменка отримала травму у віці 10 років – впала з черешні. В результаті – ураження грудного відділу хребта. У одному з інтерв’ю жінка зізнавалася, що багато інших спортсменів у цьому ж виді спорту мають ураження, які дозволяють їм більше, тож їй доводиться важче працювати, щоб досягти результату.

Після міжнародних стартів спортсменка здобула ліценцію, щоб взяти участь у Паралімпійських іграх. Ще у 2018-му Надія готувалася до Паралімпіади-2020, яка, втім, через відбулася на рік пізніше через обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу. 

У підсумку українська команда з фехтування на візках привезла з Токіо 4 срібні та 1 бронзову медаль. Надія Дьолог взяла участь у командних змаганнях та перемогла у трьох поєдинках зі спортсменками з США.

Окрім занять спортом, Надія Дьолог закінчила УжНу, є дипломованим соціальним працівником, допомагає іншим людям, які опинилися на візку, та намагається привернути увагу до необхідності створення інклюзивного простору, зокрема в Ужгороді, де сама мешкає. 

Читайте також:

Теги: Спорт
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...