Закарпатгаз та обленерго просять не відключати закарпатців на період карантину у зв’язку із COVID-19

19.03.2020 10:06 55 0
Закарпатгаз та обленерго просять не відключати закарпатців на період карантину у зв’язку із COVID-19

Як повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА, на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:

  • нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
  • припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Це закріплено у Законі України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”, який Верховна Рада прийняла 17 березня.

На прохання депутатів Закарпатської облради, в.о. голови Закарпатської ОДА звернувся до ПрАТ «Закарпаттяобленерго», ТОВ «Закарпаттяенергозбут», «АТ «Закарпатгаз» та ТОВ «Закарпатгаз Збут» із рекомендацією не допускати відключення  споживачів від електро-, газопостачання на період дії карантину.

Також, Гетманенко звернув увагу, що згідно цього закону, під час карантину, може змінюватися режим роботи органів, закладів, підприємств, установ, організацій, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб. Інформація про такі зміни повинна доводитися до відома населення з використанням веб-сайтів та інших комунікаційних засобів.

Нагадуємо, На Закарпатті за порушення карантину поліція каратиме – адміністративно та кримінально Читайте також: На Закарпатті чи не повсюдно вирують масштабні “сезонні” пожежі
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...