Зайцеву екстрено госпіталізували із зали суду: перші подробиці

09.10.2018 20:50 18 0
Зайцеву екстрено госпіталізували із зали суду: перші подробиці
Сьогодні, 9 жовтня, у Київському суді Харкова проходило чергове слухання справи про резонансне ДТП на вулиці Сумській, в якій під колесами "Лексуса" загинули шестеро людей. Під час слухання справи обвинуваченій Олені Зайцевій стало погано. Про це повідомляє Рoliteka. Зазначається, що суддя Віктор Попрас оголосив перерву в засіданні. До будівлі суду приїхала машина швидкої допомоги.
Адвокат Зайцевої Юлія Козир ситуацію ніяк не прокоментувала. Вона разом з підзахисною знаходиться в приміщенні Київського районного суду Харкова, де Зайцеву оглядають лікарі.
Наступне засідання відбудеться у вівторок, 16 жовтня.
Нагадаємо, таємниче зникнення важливого свідка– лікаря-нарколога Олени Федірко, яка оглядала підозрювану після наїзду на пішоходів та виявила в неї наркотичне сп’яніння, паралізувало провадження та викликало багато запитань. Лікар-нарколог Федірко була єдиним фахівцем, яка бачила Зайцеву безпосередньо відразу після ДТП. Ця досвідчений лікар зі стажем понад 20 років зафіксувала ознаки наркотичного сп’яніння у Зайцевої, однак чомусь начебто набрала дуже мало рідин для проведення аналізу і через це експерти не змогли точно встановити, чи приймала обвинувачена наркотики. Після цього Федірко раптово звільнилася з роботи й зникла. Їй надсилали повістки в суд, але вона не з'являлась. Як повідомив суддя Попрас, в рапорті поліції мовиться, що 6 вересня правоохоронці прийшли за місцем проживання свідка. Їм відкрила двері жінка, яка не представилася. Вона сказала, що Олена Федірко виїхала на непідконтрольну Україні територію. При цьому Євген Мельниченко, новий адвокат Олени Зайцевої, повідомив, що дзвонив Федірко, але трубку взяв чоловік, який сказав, що телефон знаходиться в ремонті. А сама лікар-нарколог поїхала до матері в Стаханов. Нагадаємо,  Закарпатці принесли до відділків поліції 92 одиниці зброї
Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...