За Україну: в Ужгороді Закарпатський народний хор зустрів світанок з гімном та молитвою

24.08.2021 08:48 400 0
За Україну: в Ужгороді Закарпатський народний хор зустрів світанок з гімном та молитвою

Вже традиційно в Ужгороді в День Незалежності світанок зустрічають з молитвою та гімном.

24 серпня о 6 ранку Закарпатський заслужений академічний хор виконав «Молитву за Україну» та державний гімн.

"Цю акцію хор виконує щороку на світанку Дня незалежності України, — розповіла Суспільному художня керівниця хору Наталія Петій-Потапчук.— Аналогів акції немає нвде в Україні. Щороку для Молитви на світанку ми обираємо нове місце в Ужгороді, позначаючи найпривабливіші та найбільш знакові локації нашого старого міста".

Цього року Наталія Петій-Потапчук запросила до участі в Молитві народний фольклорно-дослідницький гурту "Курінець" із м.Краматорська Донецької області. Під час заходу колективи обмінялися короваями, що я символом дружби сходу та заходу країни.

До акції долучилися також народний артист України Петро Матій, чоловіча хорова капела "Боян" УжНУ, Зразковий вокальний ансамбль "Перлинка" Ужгородської ДМШ ім.П. І.Чайковського, народний вокальний ансамбль "Ужанка", народний фольклорний ансамбль «Материнка» Оноківської ОТГ, народний камерний хор "Кредо" інтелігенції м.Ужгород, а також заслужений артист України Олександр Куцик, учасники Закарпатської школи моделей «A'Star» та дитячої театральної студії "Бавка".

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...