За лічені дні Україна повністю закриє авіасполучення

13.03.2020 20:52 28 0
За лічені дні Україна повністю закриє авіасполучення
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявляє про "повне обмеження" пасажирського авіасполучення з 17 березня. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.
"Я думаю, що на початку наступного тижня буде обмежена робота пунктів пропуску на повітряних воротах нашої держави", - зазначив спікер.
Разумков зауважив, що Рада національної безпеки та оборони напрацювала перелік превентивних заходів, які будуть реалізовані найближчим часом.
"Щодо пасажирського сполучення - 17 березня, з 00 годин воно буде повністю обмежене", - заявив голова ВР.
На уточнення, чи йдеться про повне закриття всього сполучення, не лише авіа, Разумков сказав:
"Пасажирського сполучення - повністю авіа. Якщо ми говоримо для суходолу та морського, в першу чергу, суходолу, то наші громадяни будуть мати можливість повертатися на територію нашої держави".
Також на питання, що робити громадянам України, які не повернуться до 17 березня, голова ВР зазначив: "Я думаю, що авіаційний транспорт не є єдиним, і я думаю, що будуть інші механізми повернення громадян. Однак, виїжджати за територію нашої держави громадяни України не зможуть". Так, спікер, зокрема, пояснив, що "автотранспорт - це спосіб повернення до території нашої держави". Пізніше він додав: "Насправді, ми закриваємо не пасажирське авіасполучення, ми закриваємо пункти пропуску". Нагадуємо, В Україні перша смерть від коронавірусу: країна закриває кордони через 48 годин Читайте також: Президент підписав дискримінаційний закон про повну загальну середню освіту Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...