За кілька місяців на Закарпатській митниці оформлено майже 16 тисяч автомобілів з єврономерами

11.11.2021 12:45 996 0
За кілька місяців на Закарпатській митниці оформлено майже 16 тисяч автомобілів з єврономерами

З 15 червня по 10 листопада 2021 року у зоні діяльності Закарпатської митниці оформлено 15 998 автівок на «єврономерах». До Держбюджету перераховано 511 млн грн.

 

Ці кошти сплатили власники транспортних засобів, що скористатися спрощеним митним оформлення та оподаткуванням авто на «єврономерах», згідно з вимогами законів України №1402-ІХ та №1403-ІХ, починаючи з 15 червня п.р.

За кількістю автівок та сумою митних платежів, перерахованих до головної скарбниці Держави,  Закарпатська митниця – лідер у митній системі України.

 Найбільше оформлено моделі середнього класу таких марок: «Volkswagen», «Skoda»,  «Nissan», «Toyota» та «Audi».

 Хочемо додати, що  з 11 листопада 2021 року посадові особи митниці, після проведення аналізу підстав перебування таких транспортних засобів на території України, прийматимуть рішення про складання адмінпротоколів. Відповідальність порушників залежатиме від терміну перевищення строку тимчасового ввезення або транзиту транспортних засобів. Так, у разі перевищення такого терміну більш ніж на 30 діб,  передбачена найсуворіша санкція відповідно до статей 470 та 481 Митного кодексу України. У таких випадках накладається штраф у розмірі 170 тис грн або автомобіль конфіскується.

Читайте також:

Теги: Митниця
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...