З Нового року мешканці Мукачівщини отримають право на пільговий проїзд в автобусах

16.12.2019 10:51 30 0
З Нового року мешканці Мукачівщини отримають право на пільговий проїзд в автобусах
Як повідомляє прес-служба місько ради, усі жителі Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади, які мають право на пільгове перевезення та пільговий телефонний зв'язок, зможуть реалізувати таке своє право завдяки Програмі забезпечення прав окремих пільгових категорій громадян з числа жителів Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на пільговий проїзд та пільговий телефонний зв’язок на 2010-2022 роки.
"Програма розроблена відповідно до Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 року № 354, постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.1994 року № 555, статей 26, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»", - йдеться у повідомленні.
Реалізація програми дозволить забезпечити виконання законів у сфері соціального захисту певної категорії громадян і сприятиме зменшенню соціальної напруги шляхом виконання гарантованого чинним законодавством України пільгового перевезення окремих категорій громадян та надання їм пільг на абоненту плату за користування телефонним зв’язком. Загальний обсяг фінансування програми на три роки складає 37 050 тисяч гривень. Відповідно по 12 350 тисяч гривень щороку. Нагадуємо, Мукачівського Пенівайза судитимуть: відкрито кримінальне провадження Читайте також: Члени виборчих комісій на Закарпатті визнали свою вину в суді
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...