Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

З наступного місяця закарпатці оплачуватимуть комунальні послуги по-новому

При неналежній якості послуг за них можна не платити або платити менше.

З 1 травня в Україні зміняться правила оплати ЖКП, оскільки чинності набуде новий закон “Про житлово-комунальні послуги”.

“Закон передбачає закріплення за багатоквартирними будинками керуючих, які стануть посередниками між мешканцями і постачальниками послуг ЖКГ”, – повідомляє видання “PMG.ua“.

Починаючи з 1 травня 2019 року, в нашій державі з’явиться можливість для мешканців обирати собі керуючих. З’явиться і реєстр керуючих – він повинен бути на сайті Мінрегіону, де люди будуть шукати контакти цих нових фахівців – кербудів.

“Керуючий буде посередником між співвласниками багатоквартирного будинку і всіма операторами з надання тих чи інших житлово-комунальних послуг.

Кандидатура на посаду кербуда буде затверджуватися на загальних зборах співвласників будинку”, – йдеться у повідомленні.

З травня доведеться платити за кожен використаний кубометр води і Гкал тепла. Ті, хто затримує платежі, платитимуть штраф. Споживачі комунальних послуг повинні пускати перевіряючих в своє житло. Також за борги послуги відключатимуть.

Все, що витрачається в будинку, буде оплачуватися мешканцями. Платити доведеться за будинковий лічильник. Якщо кубометри будуть якимось чином вкрадені, то за них заплатить весь будинок. Більше того, за борги нараховуватимуть пеню.

Нагадуємо, Відкрили вогонь, та добивали палицями: серед ночі невідомі в масках напали на працівників “Укртрансбезпеки” (ВІДЕО)

Читайте також: Москаль: «Поки всі стояли й кричали з трибуни Верховної Ради про свої заслуги – Медведчук визволяв полонених» (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...