З криками «бандерівці» в Польщі напали на українських журналістів (відео)

17.05.2018 17:57 24 0
З криками «бандерівці» в Польщі напали на українських журналістів (відео)
У вівторок, 15 травня група журналістів з відділу розслідувань "Форпоста" після зйомок поверталася в Україну, на пункті пропуску "Шегині-Медика" прийняли рішення переїхати за кілька кілометрів через "Грушів-Будомєж". Там же, на грунті етнічної ненависті поляки напали на групу журналістів, пише http://vedomosti-ua.com Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook журналіст Руслан Орудгев.
"Тільки прийняли рішення - публікувати. Бридко, але тримайте щоб під впливом алкоголю не було бажання сідати за кермо ставати подібним бидлом. Дане відео не має на меті розпалювати неприязні українсько-польських відносинах. Їх і так всіма можливими способами розпалює російська пропаганда. Ми подаємо частково відео з фактами приниження за національними мотивами ", - підписав відео журналіст.
Як розповідає Руслан, ввечері виїжджаючи на головну дорогу з села Медика на перехресті вони пропустили автомобіль, який зупинився і з нього вилізла п'яна дівчина, починаючи бити по дверях і добиратися до водія. "Крики" Бандерівці! "," Ми на своїй стороні ", і так далі. Матеріальчик Наіто не станемо оприлюднити - ми проти подібних публічних розбірок. Вважаємо, що міжнаціональні історичні суперечки повинні вирішувати історики, а такого роду дичину повинна виховувати місцева поліція", - розповів Руслан Орудгев. https://www.youtube.com/watch?v=4ecpVvogs3A
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...