З яких причин пацієнти звертаються до приватних медзакладів

11.03.2021 18:51 90 0
З яких причин пацієнти звертаються до приватних медзакладів

Так уже склалося, що в Україні довіра до державної медицини не дуже висока. За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», оприлюдненими у вересні 2020 р., Міністерству охорони здоров’я довіряє лише 30% українців, Нацiональній службі здоров’я – 20%.

Слід зауважити, що це не відноситься до кваліфікації лікарів. Часто в державних і приватних клініках приймають одні й ті самі спеціалісти, які суміщають обидві практики. Однак йдучи до свого лікаря у недержавний медичний центр, можна розраховувати на відсутність черги, набагато більш якісне обладнання та оперативнішу діагностику. До приватної медицини звертаються ті, кого не влаштовують послуги державної і хто шукає їй альтернативу, та й самі медики йдуть туди за кращими умовами праці і заробітком. Аналіз кадрових ресурсів системи охорони здоров’я в Україні засвідчив, що у 2014–2018 роках частка медичних кадрів приватного сектору мала тенденцію до росту. А у 2016 році 26% учасників опитування, яке провела група «Рейтинг», відзначали, що за наявності вільних коштів воліють звертатися до приватних медичних закладів. У 2018 році на Львівщині проводилося локальне соцдослідження, яке засвідчило, що пацієнти найбільш задоволені медичним обслуговуванням саме у приватних клініках. Перешкодою для звернення туди можуть бути лише високі ціни. Спектр послуг, які надаються приватними закладами, не вужчий, а часом навіть ширший, ніж у державних. У медичному центрі «Імпульс» https://impuls24.com.ua/ працює колектив висококваліфікованих лікарів, які у середньому мають 15-річний стаж.
  • Терапевти
  • Кардіологи
  • Неврологи
  • Онкологи
  • Психіатри
  • Наркологи
  • Проктологи
  • Хірурги
  • Анестезіологи
  • УЗД-діагности
«Імпульс» – медичний центр у Києві, оснащений найновішим обладнанням. Надавати якісну допомогу пацієнтам медперсонал готовий 24 години на добу та 7 днів на тиждень, як амбулаторно, так і в стаціонарі. Трапляється, що у державних лікарнях пацієнтів виписують, не долікувавши, або геть ставлять хрест і відправляють додому. В «Імпульсі» проводять стаціонарне лікування у терапевтичному, кардіологічному, неврологічному та реанімаційному відділеннях з цілодобовим наглядом за станом пацієнта. Можлива також реабілітація після ряду тяжких недуг: інсульту, онкозахворювань, ушкоджень спинного мозку і спортивних травм, підтримка пацієнтів з хворобами Альцгеймера та Паркінсона і розсіяним склерозом. Якщо людині різко стає зле, першу невідкладну допомогу надає «швидка». Медичний центр «Імпульс» має парк власний реанімобілів класу С, оснащених всім необхідним устаткуванням для надання невідкладної та реанімаційної допомоги при будь-яких станах. Акредитована МОЗ України приватна швидка допомога оперативно виїжджає на виклики по місту Києву та Київській області. Ретельно добирайте і перевіряйте тих, кому довіряєте своє здоров’я. Читайте також: Загиблий у ДТП в Словаччині українець виявився жителем Мукачівщини Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...