З 9 по 17 вересня 2018 р. у Виноградові, в урочищі Виннички, проходитиме Міжнародний мистецький пленер з однойменною назвою «Чорна Гора»

07.09.2018 09:33 50 0
З 9 по 17 вересня 2018 р. у Виноградові, в урочищі Виннички, проходитиме Міжнародний мистецький пленер з однойменною назвою «Чорна Гора»
Міжнародний мистецький пленер "Чорна Гора" відбудеться у вересні на Виноградівщині Участь у заході візьмуть академіки АМУ, лауреати Національної премії ім. Тараса Шевченка, Народні та Заслужені художники України, мистецтвознавці,письменник і відомі митці різних художніх шкіл України (Закарпатської, Харківської, Львівської, Київської), а також Польщі, Словаччини та Угорщини. Мета проекту – налагодження зв’язків та обмін досвідом між провідними представниками різних живописних шкіл України, Угорщини, Словаччини та Польщі для реалізації спільних проектів у майбутньому, презентація здобутків українського мистецтва в Україні та світі. Список учасників: Володимир Микита (Ужгород), Іван Бровді (Мукачево), Віктор Мигович (Ужгород), Тарас Табака (Ужгород), Наталія Сіма-Павлишин (Ужгород), Юрій Боднар (Ужгород), Ольга Кашшай (Ужгород), Олександр Мондич (Мукачево), Олександр Сердюк (Харків), Володимир Носань (Харків), Андрій Чижов (Львів), Мірослав Чаповчак (Михайлівці, Словаччина), Ігор Панчук (Краків, Польща), Каталін Голло (Будапешт, Угорщина), Аліна Храпчинська (Харків), Сергій Гай (Львів), Наталія Заставна (Львів), Валерій Шкарупа (Київ), Мирослав Дочинець (Мукачево), Петро Антип (Горлівка-Київ), Альбіна Табака (Ужгород). Урочисте відкриття пленеру заплановане на 10 вересня. У рамках заходу митці працюватимуть над творами, й окрім того, здійснять кілька ознайомих поїздок. Так, учасники пленеру відвідають, зокрема, буйволину ферму «Карпатський буйвіл» у Виноградові; побувають у с. Юлівці, де продегустують вина від місцевого винороба Степана Шімона; відвідають кліматобальнеологічний багатопрофільний санаторій «Теплиця» у Виноградові. Урочисте відкриття виставки за підсумками пленеру відбудеться 16 вересня о 15 год.,у мистецькій галереї "Імпасто.Захід здійснюється за спонсорства Юрія Довбака - власника розважально -готельного комплексу «Чорна Гора», мецената - Народного депутата України Михайла Ланьо та підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, департаменту культури Закарпатської ОДА. Інформаційний партнер - Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ».  Програма 10 вересня 12.00 – 12.30 – вітальне слово очільника Закарпатської ОДА, представників локального бізнесу та владних структур, кураторів і партнерів проекту. 12.30 – 13.30 – музична програма. Вся програма і опис учасників у події на Фейсбуці  - https://www.facebook.com/events/280737195856476/?active_tab=about Нагадаємо, В Ужгороді відбудеться свято велоспорту та здорового відпочинку для дітей і молоді

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...