Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

З 01 січня закарпатцям підвищать пенсію: кому і на скільки?

Перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року проводитиметься особам, які досягли 65 років і мають страховий стаж 35 років для чоловіків і 30 років для жінок

Перерахунок пенсій з 1 січня 2019 року проведуть для майже 2 мільйонів осіб, які досягли 65-річного віку. Про це сказала на прес-конференції в середу, 26 грудня, директор департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Олена Охріменко, повідомляє Укрінформ.

У нас наступним перерахунком з 1 січня 2019 року проводитиметься перерахунок пенсії особам, які досягли 65 років, які мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, а жінки – 30 років… Стаж великий, була невисока заробітна плата, і у них сьогодні невисока пенсія, – пояснила Охріменко.

За її словами, законодавством передбачено, що розмір пенсії для таких осіб не може бути нижчим, ніж 40% мінімальної зарплати. 

Оскільки показник заробітної плати у нас збільшується до 4173 з 1 січня наступного року, і, звичайно, якщо для всіх пенсіонерів мінімальна пенсія сьогодні 1497, то в цій категорії людей буде перерахунок – і розмір пенсії збільшиться на 172 грн, – повідомила Охріменко.

Вона додала, що “у нас близько 2 млн осіб, які мають право на такий перерахунок”.

Нагдаємо, Покинутого в Хусті хлопчика скоріш за все чекає інтернат (ФОТО)

Читайте також:Як загадати бажання на Новий рік так, щоб воно здійснилося: 5 простих порад від психолога

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...