Юність, усмішки та сукні: у Мукачеві відбувся парад випускників (ФОТО)

30.06.2021 11:45 2301 1
Юність, усмішки та сукні: у Мукачеві відбувся парад випускників (ФОТО)

Прощальний вальс і останні настанови перед відльотом у доросле життя. 29 червня в Мукачеві пройшло свято випускників. Центр міста заполонили пишні вечірні сукні та елегантні костюми.

Для всіх випускників та випускниць це був дуже особливий день. Позаду – здача ЗНО, результати якого уже відомі з усіх предметів, принаймні основної сесії. Попереду –  подача документів та вступ до вищих навчальних закладів, де чекають нові виклики та звершення. Але у день випускного балу вже колишні школярі просто святкують початок нового життєвого етапу.

Цьогоріч в 19 школах Мукачівської ОТГ завершили навчання 690 одинадцятикласників. Міський голова Андрій Балога традиційно вручив відзнаки тим, хто продемонстрував найкращі успіхи у навчанні. Серед випускників шкіл мукачівської громади у 2021 році було 74 медалісти, а саме 56 золотих та 18 срібних. Випускники, у яких середній бал ЗНО з усіх предметів становив 185 і більше, на додачу отримали грошову винагороду у розмірі 15 тисяч гривень. Також за ініціативи міського голови усім без винятку випускникам виплатили винагороду в розмірі 1 тисячі гривень.

«Я безмежно радий зараз бути присутній на цій площі, де я бачу 690 посміхнених облич, які сьогодні починають новий етап у житті. Я вам бажаю, щоб ця посмішка не сходила з ваших облич багато десятків років, адже сьогодні ви вступаєте в новий етап дорослого життя, де на вас будуть чекати багато випробувань, багато, не скажу що легких – важких днів. Але я бажаю, щоб ці випробування і важкі дні давалися вам дуже легко, щоб все, що ви задумаєте у цьому житті, збувалося так, як ви цього бажаєте, що ви всі стали успішними», – такими словами привітав випускників Андрій Балога.

Також з вітаннями виступила очільниця департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА  Мар’яна Марусинець.

Після нагородження та офіційних промов настав час танцю. Але не звичного вальсу, а виступу лідерки гурту «Марина і компанія» Марини Полончак. Під драйвові ритми її пісень мукачівські випускники по-справжньому запалювали і, здається, були не проти розпочати неформальну частину святкування вже тут.

І тільки згодом пролунали такти прощального вальсу. У цьому році під композицію гурту Без Обмежень «Хочеш» його станцювало 56 пар – для Мукачева така кількість стала рекордною. Сцена не вміщала всіх учасників одночасно, тож пари виходили на неї групами по черзі. У ніжному танці закружляли  всіяні блискітками дівочі сукні. Їхнє різнобарв’я контрастувало з чорно-білими костюмами хлопців. Сьогодні всі вони у небуденних образах, які запам’ятають на все життя. Танцюристи кажуть: щоб станцювати цей вальс, репетирували близько трьох місяців.

Плани у вчорашніх школярів здебільшого схожі – далі вчитися, вступити в університет. Багато хто мріє поїхати за кордон. Батьки випускників намагаються стримати сльози, а молодь переповнена позитивними емоціями.

«Це особливий день, тому що я чекала цього 11 років, і нарешті цей день прийшов. Я закінчила школу і вступаю в доросле життя».

«Емоції сьогодні просто переповнюють. Усе супер!» – діляться випускниці. Вони охоче роблять селфі на тлі святкової фотозони.

Після урочистостей на центральній площі міста на молодь очікував випускний бал у Eventum Hall.

Читайте також:

Теги: Освіта
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Володимир

30 черв. 2021 р., 12:13
Дуже гарне свято. Жителі вже заскучили за такими подіями. Молодці
Loading...