Людей залишають без грошей та змушують працювати за їжу: реалії життя заробітчан у розслідуванні від "Перший Кабельний" (ВІДЕО)

23.10.2021 09:52 1319 0
Людей залишають без грошей та змушують працювати за їжу: реалії життя заробітчан у розслідуванні від "Перший Кабельний" (ВІДЕО)

За неповні 10 років статус особи яка постраждала від торгівлі людьми отримало 30 закарпатців.

 

Ними легко маніпулювати, а ошукавши, не кожен захищатиме себе та домагатиметься справедливості. Вони довірливі бо не знають власних прав, адже й самі ладні порушити правила, щоб піти… піти у світ шукаючи кращого життя - повідомляє телеканал “Перший Кабельний”

Левова частка заробітчан – люди, які прагнуть покращити власне фінансове становище – це хоч і банальний, але факт. Як і те, що багато з них мають вищу освіту, хтось пробував себе у бізнесі, інші все життя провели далеко від дому працюючи. Втім об’єднує всіх одне – пошук шляхів виїзду закордон… 

Далі мова не про тих, кому пощастило і роботу їм підкинули добрі знайомі чи рідні, або ж вони натрапили на притомні пропозиції через відповідні платформи працевлаштування. А ті, хто потрапив на гачок рекрутерів, контор-одноденок чи недобросовісних представників агентур. Таким не позаздриш. Людина може заплатити за виготовлення документів і зостатись без них. Або ж відпрацювати кілька місяців – та не отримати зарплати. І це тільки вершечок проблемного айсбергу, який потопив не одну заробітчанську долю. 

Тож як не потрапити в тенета і хто є хто у цій схемі?! Дивіться рослідування у відеоматеріалі.

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...