Євросоюз відклав введення обов'язкової плати за поїздки по безвізу

02.01.2022 20:50 1114 1
Євросоюз відклав введення обов'язкової плати за поїздки по безвізу

ЄС не вводитиме у 2022 році запуск системи ETIAS, за якою ті, хто подорожує до Європи по безвізу, мають сплатити 7 євро збору.

Після запуску та після перехідного періоду в’їхати до ЄС за біометричним паспортом українці зможуть лише у разі авторизації у новій системі. Вона коштуватиме 7 євро та діятиме 3 роки, під час яких повторна реєстрація для поїздок не потрібна.

Реєстрація не є аналогом візи, а заявка не потребує відвідування візового центру. Вона здійснюється онлайн. Для цього потрібно буде заповнити анкету-опитувальник. Єврокомісія оцінює час, потрібний для першого заповнення анкети, у 20 хвилин.

Далі дані звірятимуть з базами ЄС для перевірки того, чи не перевищила особа час перебування в Євросоюзі, чи не скоювала злочинів та чи не має інших заборон.
 

Читайте також:

Теги: ЄС Кордон
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Moldover

10 січ. 2022 р., 14:32
Якщо Ви виступаєте проти розміщення мігрантів з польсько-білоруського кордону в Україні, то треба терміново висловити своє обурення головному лобісту цього рішення в ЄС - німецькому депутату Нільсу Шміду! Скажімо - НІ - шкідницьким діям проти України та захистимо нашу державу від напливу десятків тисяч мусульманських біженців! Будь ласка, надсилайте якомога більше особистих повідомлень Шміду на електрону пошту та в інстаграм!
[email protected]
[email protected]
Instagram: @nils.schmid.spd
Нехай Шмід знає, що ми не дозволимо подібних нахабних пропозицій щодо України!
Loading...