Якісні напівфабрикати: чи існують вони у природі?

13.10.2021 21:41 324 0
Якісні напівфабрикати: чи існують вони у природі?

Кожна господиня може пригадати ситуацію, коли просто фізично не встигала або не мала сил щось приготувати. Падаєш від втоми, опускаються руки, хочеться відпочити, але потрібно годувати сім’ю.

У такому випадку можуть стати в нагоді напівфабрикати. Просто розігріли у мікрохвильовій печі, духовці або вкинули у киплячу воду – і готово. Хай би як ставитися до подібних продуктів, вони, безумовно, економлять час та зусилля. Щоб наліпити вареники чи пельмені, потрібно витратити близько двох годин. Щоб зварити куплені у магазині, знадобиться кілька хвилин. Може мучити совість, але якщо втома і голод сильніші, цього не сильно відчуваєш.

Нарешті, є виробники, які обіцяють контроль якості продукції та переконують, що турбуються про здоров’я своїх споживачів. Продукти Єрмоліно – торгова марка, присутня на українському ринку з 2008 року. Підприємство працює в Дніпровському районі Дніпропетровської області. З заморожених напівфабрикатів його виробництва можна скласти ціле меню: пельмені, вареники, хінкалі, млинці, котлети, сирники, голубці, чебуреки. Асортимент постійно розширюють, а виробництво – модернізують. 

Компанія декларує позитивні цінності:

  • Турбота про здоров’я нації через якість надаваних продуктів.
  • Відкритість до всього нового, прогресивного, впевнений погляд у майбутнє.
  • Виробництво якісних і доступних продуктів харчування.

Якість продукції суворо контролюють на всіх етапах виробництва – від сировини до готового напівфабрикату. При відборі постачальників компанія оцінює якість сировини та її стабільність від партії до партії. З моменту підготовки сировини і до складування продукції виробничий процес повністю автоматизований, ретельно відстежується дотримання санітарно-технічних норм. У 2017 році завод отримав сертифікат ISO 22000: 2005 – це система менеджменту безпеки та якості на всіх етапах виробництва, зберігання, транспортування та реалізації харчових продуктів. 

Компанія «Продукти Єрмоліно» не лише самостійно виробляє свою продукцію, а й продає її винятково у фірмових торгових точках. Таким чином можна проконтролювати весь ланцюжок, і у випадку появи претензій чи скарг швидше з’ясувати причину і самостійно її усунути. Мало який виробник напівфабрикатів має власний ритейл, а магазини «Єрмоліно» присутні в усіх регіонах України, включаючи Закарпаття, де їх вже 20.

Не останньою перевагою продуктів цієї торгової марки є низькі ціни порівняно з конкурентами у тому ж сегменті. Багато споживачів у відгуках відзначають оптимальне співвідношення ціна/смакові якості, якщо обирати з напівфабрикатів. Про окремі страви взагалі заявляють – єрмолінські смачніші, ніж домашні. Що ж, коли йдеться про їжу, смакові рецептори – основна інстанція, котра дозволяє про щось судити.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...