Вже наступного місяця на Синевирі відкриють унікальний біопарк

27.12.2021 08:56 549 0
Вже наступного місяця на Синевирі відкриють унікальний біопарк

На Закарпатті, у Синевирській громаді Хустського району, створюють біопарк "Синевир". Туди завезли перших 30 оленів. Також у біопарк закуплять червонокнижних глухарів.

Загальна площа біопарку – близько п’ять гектарів.

"Я викупив у людей землю, за свої кошти купив оленів. Тварин буду поетапно закуповувати, оскільки вони не для утримання, а для випуску у природу. Вони адаптуються, з меншого вольєра їх випускатимемо в більший, а з нього – в природу",  розповів Суспільному власник біопарку Юрій Тюх.

За його словами, орієнтовна вартість одного такого оленя на ринку у Європі – 3 500€. Завезли до біопарку молодих оленів з Нової Зеландії, Англії, Австрії та Угорщини.

"Вони всі народилися у кінці травня – на початку червня 2022 року. Це такий селекційний відбір. Олені чистої крові, я особисто обирав. Ще 30 оленів закупимо весною, а можливо й швидше, після новорічних свят", – розповів власник біопарку.

У біопарк також закуплять червонокнижних глухарів. "Вольєр на них буду будувати вже весною. Глухарів теж закупимо весною", – розповів Юрій Тюх.

Біопарк "Синевир" для відвідувачів відкриють у січні. Біопарк розміщений в урочищі Рабачинка на території нацпарку "Синевир". Вхід для дорослих коштуватиме 50 гривень, для дітей – 30 гривень.

Джерело

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...