Вища рада правосуддя відсторонила суддю із Закарпаття - причетна Генпрокуратура

26.02.2020 07:34 100 0
Вища рада правосуддя відсторонила суддю із Закарпаття - причетна Генпрокуратура

Так, за інформацією Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності, на засіданні Вищої ради правосуддя (далі ВРП - ред.) 25 лютого 2020 року було розглянуто клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича про тимчасове відсторонення судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдура Антона Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, яке надійшло до ВРП 19 лютого 2020 року.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко поінформував, що, як зазначено у вказаному клопотанні, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

"Суддя Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдур А.Ю. підозрюється у проханні надати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у розгляді зазначеного питання взяв участь представник Офісу Генерального прокурора – прокурор п’ятого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора Вадим Сидоренко, який підтримав доводи клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І.

ВРП вирішила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Назара Івановича задовольнити частково, тимчасово, до 8 квітня 2020 року, відсторонити суддю Міжгірського районного суду Закарпатської області Гайдура Антона Юрійовича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Нагадуємо, Затримали закарпатця – організатора злочинного угруповання (ФОТО, ВІДЕО) Читайте також: На хабарі взяли очільника Міжгірського міськрайонного суду (ОНОВЛЕНО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...