Вирок закарпатському чиновнику, який приховав доходи, оскаржують прокурори

26.07.2018 15:45 17 0
Вирок закарпатському чиновнику, який приховав доходи, оскаржують прокурори
Прокуратура Закарпатської області оскаржила вирок суду першої інстанції призначений голові Великоберезянської районної ради, який обвинувачувався у декларуванні недостовірної інформації (ст. 366-1 КК України). Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.
Зазначається, що досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець не вніс до поданої ним електронної декларації за 2015 рік відомості про наявність фінансових зобов’язань на понад 525 тис грн., тобто вказав відомості, що відрізняються від достовірних на суму понад 250 мінімальних заробітних плат.
Проте за результатами судового розгляду, незважаючи на досліджені докази, покази свідків та доводи процесуального прокурора, судом обвинуваченого виправдано.
Відтак, прокуратура Закарпатської області вимагає скасувати рішення Великоберезнянського районного суду повністю, визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) та притягнути до встановленої  законом відповідальності.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...