Виноградів: з туристичного містечка в місто секондхендів (ВІДЕО)

20.07.2018 21:37 59 0
Виноградів: з туристичного містечка в місто секондхендів (ВІДЕО)
Серед найбільш яскравих - Таш-Далі. Це місце по вулиці Миру в історичній частині Севлюша біля Вознесенського костелу уже десятки років приймало любителів смачної кухні. Однак зараз замість ресторану тут черговий секон-хенд. Підприємець, шеф-повар і власник закладів "Ташкент" і "Таш-Далі" Павло Погоріляк розповів Голосу Карпат про причини.
- Багато місцевих повиїжджали: хто на постійне проживання, хто - на заробітки. А ті, що залишилися, відчувають кризу. Раніше майже не було такого, щоб на святкування дня народження столик бронювали всього на годину. Тепер люди дуже слідкують за довжиною чеку, замовляють маленькі порції. Ми відчуваємо ці тенденції і, якби було багато туристів, їхній попит би вирівнював ситуацію. Але у Виноградові дуже мало туристів. От немає враження, що наша влада дійсно зацікавлена у сприянні туризму. Хоча б інформаційну підтримку якусь розробили, запустили тури, зробили колл-центр. Нема змісту тримати заклад "в мінусі"? - поділився думками Павло Погоріляк.
Ще однією з сьогоднішніх проблем ресторанного сектору є брак кваліфікованого персоналу, - говорить співрозмовник. Як не крути, але закарпатські підприємці не можуть запропонувати працівникам зарплати європейського рівня. Хороші кулінари легко знаходять роботу за кордоном. Дійсно, у місті не можливо не помітити справжній бум на офіси візових та кадрових агенцій. Важкий стан в медицині та охороні здоров'я населення відображається на кількості аптек. А дорогі квадратні метри орендної площі, які не можуть оплатити ресторани, беруть на себе магазини користованого одягу. Нагадаємо, У неділю, 22 липня, на Рахівщині біля витоку річки Чорна Тиса стартує фестиваль «Де бере початок Тиса»
Теги: Туризм
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...