«Вилок – Нове Село – Підвиноградів – Виноградів» – на Закарпатті почали ремонтувати дорогу до кордону

17.06.2018 13:20 53 0
«Вилок – Нове Село – Підвиноградів – Виноградів» – на Закарпатті почали ремонтувати дорогу до кордону
У п’ятницю, 15 червня, на Виноградівщині районі почався капітальний ремонт автодороги «Вилок – Нове Село – Підвиноградів – Виноградів». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті губернатора Закарпаття Геннадія Москаля.
– Це одна з найбільш завантажених доріг Закарпаття, по якій рухаються в тому числі транспортні потоки між Україною, Угорщиною та Румунією, – наголосив Геннадій Москаль. – Пасажирський потік веде до міжнародного пункту пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні, а вантажно-пасажирський – до міжнародного пункту пропуску «Дяково» на українсько-румунському кордоні. На багатьох ділянках асфальтне покриття тут знищене вщерть, тому дорога давно потребувала капітального ремонту. Роботи почалися з Вилка, ремонтні бригади рухатимуться в бік Виноградова.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, «Ремонт доріг на Закарпатті відбуватиметься незалежно від провокацій, а в багатьох випадках і всупереч їм» – Москаль. Також читайте: Закарпаття отримає субвенцію з Дорожнього фонду на ремонт доріг місцевого значення
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...