Викрадення прибульцями - не біда: якщо бранцю вдасться повернутися, страхова компанія все компенсує

25.04.2019 12:49 42 0
Викрадення прибульцями - не біда: якщо бранцю вдасться повернутися, страхова компанія все компенсує
Як овідомляє видання "Znaj.ua", St. Lawrence Agency – страхова компанія, розташована в американському містечку Алтамонт-Спрінгс, штат Флорида. Вона запропонувала досить незвичайну послугу для людей, які бояться бути викраденими представниками інопланетної цивілізації. Якщо прибульці дійсно викрадуть людину і заберуть її на свій космічний корабель або іншу планету, а потім назад повернуть на Землю, вона отримає необхідну допомогу. Власникам спеціальної страховки нададуть необхідну для реабілітації психологічна та медична допомога.
Викрадена прибульцями людина також отримає компенсацію, пов'язану із глузуванням з боку оточуючих. Очевидно, не всі повірять у те, що вона справді контактував з інопланетянами. Деякі навіть можуть почати жартувати і знущатися. Додаткова грошова сума полегшить становище того, над ким насміхаються скептики. Якщо прибульці проведуть болісні досліди або якось зашкодять здоров'ю бранця, сума страхової виплати зросте залежно від моральної і фізичної шкоди. Звичайно ж, для отримання страхового відшкодування необхідно надати докази того, що людина дійсно була викрадена інопланетянами. Представники компанії навряд повірять простим словами.
Багато експертів вже назвали пропозицію St. Lawrence Agency невдалим маркетинговим ходом і безглуздим піаром. А світові уфологи вважають, що це знущання над нещасними жертвами прибульців. Нагадуємо, Камера відеоспостереження зняла кота, який налякав зграю із шести собак (ВІДЕО) Читайте також: Павло Павлов з ГО «ДОСТА» продовжує погрожувати журналістам телеканалу «Перший кабельний» Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...