Вихованці Свалявського дитячого будинку та Мукачівського психоневрологічного інтернату отримали подарунки від щорічної акції “Зроби свято для дитини” (ФОТО)

20.12.2020 09:40 476 0
Вихованці Свалявського дитячого будинку та Мукачівського психоневрологічного інтернату отримали подарунки від щорічної акції “Зроби свято для дитини” (ФОТО)
Як ми повідомляли раніше, вже котрий рік поспіль за кілька тижнів до Дня Святого Миколая жителька Мукачева Тетяна Чечур організовує благодійну акцію. Ця акція називається “Зроби свято для дитини”, долучитися до котрої можуть не лише закарпатці, а й люди зі всієї країни. Цього року дітки Свалявського дитячого будинку, а також вихованці Мукачівського психоневрологічного інтернату отримали необхідні речі для цих будинків, а також солодощі, фрукти, ігри, памперси, розвивальні ігри та багато іншого. На сторінці акції "Зроби свято для дитини" у Фейсбуці організатори подякували усім, хто взяв участь.
" Хочу подякувати всім людям, які долучилися до акції та зробили добру справу для дітей та людей, які цього потребують.З кожним роком я помічаю, що кількість людей, які хочуть зробити добру справу — зростає. І це прекрасно. На жаль у зв‘язку з карантином в нашій країні, ми не мали змоги потрапити всередину до малечі та подивитися на їхні очі та відчути їхню радість. Але все ж всі ми з вами стали маленькими чарівниками для них. І можете бути впевнені, що кожен з вас хто докладав сили для цієї акції, зробив щасливішими не одну людину. А ці відчуття варті багатого. Дітки Свалявського дитячого будинку, а також вихованці Мукачівського психоневрологічного інтернату відчують разом з нами цю радість та щастя. Було куплено всі необхідні речі для цих будинків, а також солодощі, фрукти, ігри, а також багато іншого. Колонки, памперси, розвивальні ігри. На фото ви можете глянути всі наші старання та зусилля. Ще раз дуже дякую всім. Творіть добро і воно завжди буде зігрівати вашу душу та серце".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мукачівка організувала благодійну акцію для «маленьких ангелів» до дня Святого Миколая (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...