Вийнятків більше не буде: із 7 грудня Словаччина запроваджує сурові правила для в'їзду в країну

05.12.2020 10:37 1191 0
Вийнятків більше не буде: із 7 грудня Словаччина запроваджує сурові правила для в'їзду в країну

З 7 грудня 2020 року більше не буде винятків для осіб, які мали право в'їзду без тесту та карантину - студенти, працівники підприємств тощо.

Перед в'їздом до Словаччини з України потрібно зареєструватися на сайті korona.gov.sk, пройти домашню ізоляцію і не раніше ніж на п'ятий день ізоляції зробити RT-PCR тест вже у Словаччині. В ізоляції повинні знаходитися також всі особи, які проживають спільно. Нагадаємо, що раніше ті українці, які офіційно працювали у Словаччині та студенти, які там навчаються не були зобов’язані пред’являти негативний тест на антиген. Особи, які регулярно перетинають внутрішні кордони Словаччини (громадяни Словаччини, які живуть в прикордонних районах сусідніх країн, школярі та студенти, люди, які доглядають за своїми близькими родичами та ін.) звільняються від домашньої ізоляції. Однак повинні пред'явити при перетині внутрішньої кордону Словаччини негативний результат RT-PCR тесту.
"Тест на антиген повинен бути зроблений щонайменше за два тижні до поїздки", - заявив міністр охорони здоров’я Марек Крайчі.
Міністр також зазначив, що кожного дня в Словаччині від COVID-19 у середньому помирає 30 осіб. За словами міністра, ситуація в лікарнях покращилася, але швидкого зменшення темпів поширення хвороби поки що очікувати не варто. Аналогічні правила діють для всіх, хто протягом 14 днів до приїзду в Словаччину був у країні з "червоної зони" за межами ЄС/ЄЕП, наприклад, в Росії, Білорусі, Ізраїлі, Канаді, США. Список "зелених" країн не змінюється. У ньому залишаються Австралія, Китай, Фінляндія, Ірландія, Ісландія, Японія, Південна Корея, Норвегія, Нова Зеландія, Сінгапур і Тайвань. Решта країн - червоні. Читайте також: Угорщина виділила 100 стипендій для українців Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Кордон
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...