Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Світ

Вибори в Мексиці: всі 18 кандидатів вбиті, вся поліція – у в’язниці!

Ось це передвиборчі дебати!

Майже всі з 18 кандидатів, убитих по всій країні, до сих пір числяться на своїх посадах і присутні в списках на вибори 1 липня. Деякі політики були вбиті ще до того, як змогли зареєструватися в якості кандидатів, пише https://lifter.com.ua.

Незалежного кандидата в мери Омара Гомеса Лукатеро застрелили в сільському місті Агілілла в західному штаті Мічоакан в середу. Агілілла – великий, але малонаселене гірське містечко, де трудяться наркобарони.

21 червня в Окампо був убитий кандидат в мери від місцевої партії лівих сил Фернандо Анджелес Хуарес. Окампо – це селище в 150 кілометрах на захід від Мехіко. Воно також страждає від діяльності банд. Його партія закликала уряд забезпечити захист людей, які приймають участь у виборах 1 липня.

Мексиканський аналітик з питань безпеки Алехандро Хоуп прокоментував, що масове вбивство можна пояснити “простою математикою”: у виборах беруть участь понад 15 тисяч кандидатів.

Сьогодні в Independent з’явилася шокуюча інформація, що двадцять вісім поліцейських з міста Окампо були затримані відділом внутрішніх справ поліції.

Місцеві ЗМІ заявили, що офіцери були затримані за підозрою в причетності до вбивства Фернандо Анджелеса Хуареса, яке відбулося в четвер. Також звинувачення в співучасті було висунуто секретарю громадської безпеки Окампо – Оскару Гонсалесу Гарсіа.

Очевидно, що бути кандидатом в мери в Мексиці небезпечно для життя – за попередні 10 років там було вбито 75 мерів.
Якщо вбивства продовжаться, то місцевим жителям просто не буде кого вибирати!

Нагадаємо, На Закарпатті з вини прикордонника загинула людина

Реклама
Реклама
загрузка...