Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Введення ринку землі без прямої згоди українських громадян – політичний злочин!

"Опозиційна платформа - За Життя" вимагає проведення загальнонаціонального референдуму щодо вільної купівлі та продажу землі. Запуск земельного ринку всупереч волі українських громадян стане політичним злочином.

Сьогодні, виступаючи на конференції, присвяченій реформі земельних відносин, президент Володимир Зеленський знову заявив, що ринок землі в Україні буде запущено в обов’язковому порядку. Діючи всупереч волі українських громадян, влада продовжує продавлювати ідею розпродажу української землі.

Прагнення розпродати українську землю стає стрижнем державної економічної політики. Керівництво держави відмовляється враховувати важке економічне становище українських фермерів, заплющує очі на тотальну бідність і соціальну незахищеність селян-власників землі. Не подавши на обговорення суспільства навіть проекти земельної реформи, не усунувши проблеми з підготовкою земельного кадастру, нинішня влада твердить про неминучість скасування «земельного мораторію».

Найнебезпечніше, що влада вперто ігнорує той факт, що переважна більшість українських громадян виступає проти цієї ідеї. Йдучи на вибори, президент і його політична партія багато говорили про пряму демократію, народовладдя і референдуми. Але отримавши всю повноту влади, вони не хочуть зважати на думку громадян у ключовому для майбутнього країни і кожного громадянина питанні – земельному. Так звана реформа зараз пишеться під диктовку іноземних експертів, але без залучення представників українських аграрних асоціацій, фермерських об’єднань, селян-власників земельних паїв.

Всі опитування громадської думки свідчать, що дві третини українських громадян виступають проти вільної купівлі-продажу землі. Це означає, що український народ своєї згоди на запуск земельного ринку владі не давав!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вважає, що знімати мораторій на продаж землі і запускати земельний ринок можна тільки після проведення загальнонаціонального референдуму. Приймати рішення без врахування думки громадян і всупереч волі українського народу неприпустимо!

Ми вимагаємо забезпечити відкритість процесу підготовки земельної реформи. Залучити до обговорення політичні партії, експертів і представників фермерських асоціацій.

Вважаємо, що перед запуском будь-якої реформи щодо земельних відносин необхідно законодавчо забезпечити інтереси селян-власників землі. Слід надати державну підтримку фермерам і дрібним товаровиробникам, повернути українським аграріям податкові пільги, забезпечити державні інвестиції у відновлення інфраструктури життєзабезпечення та благоустрій українського села.

Земля – ​​загальнонаціональне надбання українського народу. У влади немає згоди суспільства на експерименти з українською землею. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ боротиметься за права та інтереси українських селян, за народовладдя, за право українського народу самому розпоряджатися своїм національним надбанням. Борімося разом! Відстоюймо українську Землю та українську Республіку!

Нагадуємо, Деревина тепер не потрібна: науковець із Закарпаття винайшов революційну технологію (ФОТО)

Читайте також: Вижити в черзі: 48 годин пекла для далекобійників на КПП «Ужгород-Вишнє Нємецьке» (ВІДЕО 18+)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...