Втекла з дому через постійні конфлікти: на Перечинщині шукали неповнолітню

15.01.2022 19:01 771 0
Втекла з дому через постійні конфлікти: на Перечинщині шукали неповнолітню

Поліцейські Закарпаття швидко розшукали зниклу 12-річну дівчинку, яка не хотіла повертатися додому через конфлікт з матір’ю.

 

Неповнолітня мешканка Перечинщини не повернулася додому. Впродовж години після отримання повідомлення поліцейські розшукали дитину в її подруги. За невиконання своїх обов’язків батьки дівчинки понесуть відповідальність. Ситуацію в сім’ї з’ясовуватимуть ювенали та працівники соцслужб.

 

 Вчора поліцейські  Перечина отримали повідомлення про зникнення 12-річної дівчинки, яка проживає у селі поблизу Перечина. За словами заявника, дитина мала повернутися від батька, який проживає окремо, проте додому до матері не з’явилася, зв’язок із нею втрачено.

Отримавши від родичів необхідне орієнтування, працівники поліції одразу ж розпочали пошуки неповнолітньої. І вже майже за годину виявили дитину в межах населеного пункту, в якому вона проживає.


Як з’ясували правоохоронці, дівчинка гостювала у своєї подруги, а додому не хотіла повертатися через конфлікт з матір’ю. Через те, що батьки дитини між собою не спілкуються, неповнолітня без їхнього відома змогла заночувати у подруги, нікого про це не повідомивши. 

На батьків дівчинки вже складено адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Ситуацію в родині дитини вивчають працівники ювенальної превенції із залученням працівників соціальних служб та дитячого психолога, після чого буде прийнято рішення про місце подальшого виховання та проживання дівчинки. 

Не хотіла повертатися додому через конфлікт з матір’ю: на Закарпатті розшукали зниклу 12-річну дівчинку (ФОТО), фото-1

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...