Вслід за Ужгородом: у Мукачеві поновили партнерські пологи

12.10.2020 22:19 183 0
Вслід за Ужгородом: у Мукачеві поновили партнерські пологи

Партнерські пологи в Мукачеві повертаються. Від 15 жовтня в пологовому відділенні Лікарні святого Мартина дозволять народжувати у присутності партнера, інформує Мукачівська міська рада.

Однак, зважаючи на карантинні обмеження, проведення партнерських пологів вимагатиме дотримання ряду правил, розповів завідуючий пологового відділення Юрій Токарський .
Зокрема:
1️⃣ партнером під час пологів зможе бути тільки 1 особа, яка проживає разом із вагітною і постійно з нею контактує. Відвідування породіллі іншими особами забороняється.
2️⃣ партнер повинен мати засоби індивідуального захисту (халат, бахіли, шапочка, рукавички, маски медичні, антисептики);
3️⃣ у приймальному відділенні партнер пройти термометрію та повідомити персонал про відсутність імовірного контакту з хворими на COVID-19;
4️⃣ після пологів партнер може перебувати з породіллею у палаті післяпологового відділення. Однак, потрібно дотримуватись карантинних заходів та загальнолікарняного розпорядку;
5️⃣ під час післяпологового догляду за породіллею та її дитиною партнеру забороняється покидати заклад;
6️⃣ у випадку, коли партнер після участі у пологах змушений залишити заклад, подальше його перебування здійснюється виключно за умови проходження ним тестування методом ІФА для виявлення рівня імуноглобуліну М.
7️⃣ якщо потенційним партнером є не член родини вагітної (родич, подруга, доула тощо), адміністрація закладу залишає за собою право вимагати результати тестування партнера методом ІФА (імуноглобуліни М).
8️⃣ залишення партнером пологового відділення до виписки жінки, недотримання правил перебування у закладі, ігнорування використовування засобів індивідуального захисту є підставою для припинення його/її права на партнерство.
  Читайте також: https://pershij.com.ua/pravookhorontsi-kontroliuvatymut-dotrymannia-obmezhen-na-zakarpatti-shkolam-rekomenduiut-pereity-na-kanikuliarnyi-rezhym/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...