Всі в селі знали та нічого не сказали: чому ніхто не врятував 10-річну дівчинку із Закарпаття від вітчима-ката (ВІДЕО)

11.10.2021 20:30 2425 0
Всі в селі знали та нічого не сказали: чому ніхто не врятував 10-річну дівчинку із Закарпаття від вітчима-ката (ВІДЕО)

Трагедія, яка сколихнула не тільки Закарпаття, а й всю Україну - вітчим жорстоко побив свою 10-річну дівчинку, а зранку знайшов її бездиханне тіло у ліжечку.

Однак вражає не тільки нелюдський вчинок чоловіка, а й байдужість рідної матері дівчинки, яка мовчки спостерігала за тим, як її коханий лупцює маленьку дівчинку. В той фатальний вечір вона не викликала "швидку", а просто вклала побиту доньку в ліжко і пішла спати з катом Маї.

Після смерті дитини односельці почали розповідати, що в цій родині неодноразово помічали домашнє насилля над загиблою. Кажуть, що боялися комусь про це розповідати, адже агресивний вітчим погрожував розправою.

Єдина, хто зробила останню спробу врятувати від домашнього тирана Маю була їх сусідка, яка напередодні зателефонувала рідному батьку дівчинки. Однак запобігти трагедії не вдалося.

Примітно те, що батько звертався до соцслужб, однак ті не поспішали реагувати на звернення чоловіка.


«Дивіться, батько прийшов в обласну службу у справах дітей з питанням визначення місця проживання, він не прийшов про те, що там є загроза життю і здоров’ю дитини», - твердять у службі.


Батько звернувся до обласної служби у справах дітей в Ужгороді в понеділок, 27 вересня. Звідти надіслали лист до Сюртівської служби, щоб відреагували на звернення батька. 1 жовтня, в п’ятницю, з Ужгорода телефонують в Сюртівську службу і дізнаються, що їхній лист побачили лише за день до того.

Попри це, вони вже давно знали про знущання над Маєю, щобільше, про це знала і ювенальна поліція. Розповідають, що соцслужби не навідалися в родину через те, що не могли знайти транспорт.

Але про жахливу ситуацію, в якій перебуває дитина виявляється вони знають давно. І не тільки вони, а і ювенальна поліція. А зараз - шукають транспорт, щоб виїхати до села, де мешкає родина Маї. І напевне, сьогодні не встигнуть. Тож прозвітують вже у понеділок. Бо ж попереду - два законних вихідних.

Від села Сюрте, звідки мали їхати соцпрацівники, до села Паладь-Комарівці, де жила Мая, - 5 кілометрів. Від Ужгорода до села Паладь-Комарівці – 15 кілометрів.

Врятувати дівчинку не приїхав ніхто. А вранці 3 жовтня – Мая померла від побоїв. За словами сусідів, стільцем по голові.

Журналісти ТСН з'ясували, як можна було уникнути трагедії та чому в школі не помічали синців й заляканої поведінки загиблої Маї. Деталі у сюжеті.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...