Головна » Життя

Всі комунальні медзаклади Закарпаття перетворені у комунальні некомерційні підприємства (ФОТО)

Перетворення у комунальніе некомерційне підприємство, як того вимагає закон, також медзаклади мають бути комп’ютеризовані та під’єднані до мережі Інтернет

Сьогодні, 14 листопада, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров провели зустріч з директором Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яною Возницею та її заступником Володимиром Мельничуком.

Посадовці поінформували голову ОДА про новації у провадженні медичної реформи, зокрема щодо визначення критеріїв лікувальних закладів та особливостей фінансування, починаючи з 1 квітня наступного року. Наголосили , що 2020 року у проекті Держбюджету на охорону здоров’я передбачено 108 млрд грн з яких 72 млрд буде розподіляти між медичними закладами за надані послуги НСЗД. У роботі не передбачено паперового документообігу, тому медзаклади мають бути комп’ютеризовані та під’єднані до мережі Інтернет.

Єлизавета Біров повідомила, що на Закарпатті усі лікувальні комунальні заклади перетворені у комунальні некомерційні підприємства, як того вимагає закон, також усі мають технічну можливість працювати з електронними документами, повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Нагадуємо, Зарізала, спалила, а рештки втопила: дружина вбила свого чоловіка (ФОТО)

Читайте також:  Кордон Закарпаття: вигадливий контрабандист напхав в авто 2650 пачок «Marlboro» (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...