Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Врятувати життя: півторарічний малюк з Виноградівщини потребує допомоги

Півторарічний Сашик Костроба із Сасова з усіх сил бореться за своє життя

Батьки хлопчика на межі відчаю і благають допомогти врятувати їхнього єдиного синочка.

Дитина бореться з важкою хворобою – нейробластомою заочеревинного простору.

Зараз батьки з хлопчиком перебувають у проходить лікування в відділенні дитячої онкології Національного інституту раку в Києва.

Бабуся розповідає, що пологи були патологічними. Тож після народження маму з немовлям відправили у обласну дитячу лікарню в Мукачево. Періодично мама приносила туди Сашка на медогляд. Там лікарка і помітила, що в хлопчика дуже великий животик. Мама думала, що це через те, що в дитини хороший апетит, а медики після обстеження виявили дві пухлини – у черевній порожнині та грудній клітці.

Наразі Сашик проходить курс хіміотерапії, потім– операція, після якої знову високодозна хімія. Батьки знаходяться з дитинкою, оскільки він потребує постійного догляду.

Мама хлопчика – кругла сирота, а у тата є лише мама – інвалід ІІІ групи. Допомогти молодій сім’ї у порятунку первістка нема кому, тож вони просять небайдужих людей підтримати Сашка у боротьбі з раком матеріально та молитвами.

В підтримку хлопчика в примішенні Виноградівського районного будинку культури відбудеться благодійний концерт за участі вихованців Неветленфолівської дитячої школи мистецтв. Початок 3 грудня 2018 року о 14 годині за к.ч.

Для допомоги.

Картка ПриватБанку мами Сашика:

5168 7573 4086 0768

Отримувач: Костроба Катерина Юріївна

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...