Врятувати Кевіна: сильно понівечену собаку виявили на одному з підприємств Ужгорода (ФОТО)

11.12.2018 21:28 42 0
Врятувати Кевіна: сильно понівечену собаку виявили на одному з підприємств Ужгорода (ФОТО)
Собаку зі страшними ранами на щелепі знайшли на території одного з підприємств Ужгороду. Другий шанс на життя, бодай і не повноцінне собаці погодилися дати у ветеринарній клініці міста Львів, куди тварину негайно доправили зоозахисники. Про долю собаки, яка мужньо тримається, і вже потроху приймає їжу, розповіла одна iз органiзаторiв фонду "Кожен має другий шанс" Ангелiна Могорита в однойменній спільноті Фейсбук. Також Ангеліна Могорита публікувала внески закарпатців на лікування собаки.
Станом на сьогоднiшнiй ранок на картку зайшло бiльше 28 тисяч. Звiтнiсть по усiм внескам та витратам я публiкую вiдкрито пiд дописом в нашiй групi, тож кожен при бажаннi може перевiрити. Звiтнiсть буду вести i далi, наскiльки буду встигати фiзично.  Що стосується тварини. Ми дали йому кличку Кевiн. Вчора приїхали з ним до Львову, здали аналiзи. Наразi Кевiн їсть та п'є самостiйно, через вiдсутнiсть частини щелепи та носу, звiсно, частини їжi залишаються, але ветеринар чистить. На четверг була запланована операцiя, але бiохiмiя кровi показала, що в нього клiщi. Тож буде перенесено, спочатку лiкування. Нижню щелепу будуть складати, верхньої частини щелепи нема. Те, що було вiдiрвано, вiдрiзали, так як тканини вже омертвiли. Будуть думати, як хоча б натягнути шкiру, щоб закрити ясна.  Операцiя буде коштувати близько 10 тисяч плюс перетримка, лiкування. Лiкарi хочуть зробити це так, щоб вiн їв та пив самостiйно без проблем. Звiсно, буде трохи негарний, але головне, щоб жив. 
Краяни емоційно реагували на випадок людської жорстокості. Зазначається, що травми застарiлi, тобто завдані раніше, ймовірно, петардою. На момент виявлення собаки захисниками,  у тварини вже почався некроз тканин. Нагадаємо, Нарешті затвердили або чому міські обранці Мукачева зібрались на позачергову сесію? (ВІДЕО) Читайте також: ДТП по той бік Карпат: позашляховик врізався в дерево (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...