Вперше за багато років: Королева Єлизавета ІІ провела ніч у лікарні, що кажуть у Букінгемському палаці

22.10.2021 15:48 935 0
Вперше за багато років: Королева Єлизавета ІІ провела ніч у лікарні, що кажуть у Букінгемському палаці

95-річна королева Великої Британії Єлизавета II вперше за багато років провела ніч у лікарні за порадою лікарів. У офіційній резиденції монарха кажуть: її хвороба не пов'язана з коронавірусом. 

 

«Після рекомендацій лікаря відпочити протягом кількох днів, королева у середу (20 жовтня — ред.) вдень звернулася до лікарні для проведення деяких попередніх розслідувань, сьогодні в обідній час повернулася до Віндзорського замку і залишається у гарному настрої», — вказано у заяві Букінгемського палацу

Королівське джерело розповіло виданню Reuters, що королева залишилася в лікарні з практичної точки зору і її медична бригада проявила обережність. А ще співрозмовник розповів, що королева повернулася до свого робочого місця вдень 21 жовтня і виконувала деякі легкі обов’язки.

Довідково: Востаннє, за офіційними даними, Єлизавета ІІ провела ніч у лікарні у 2013 році, коли у неї були симптоми гастроентериту. Королева успішно перенесла операцію з лікування катаракти ока у 2018 році, а також операцію на коліні у 2003 році.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...