Володимира Чубірка обрали головою Закарпатської обласної ради

25.11.2021 13:38 846 0
Володимира Чубірка обрали головою Закарпатської обласної ради

На другому пленарному засіданні позачергової сесії Закарпатської обласної ради VIII скликання шляхом таємного голосування обрали нового голову. Ним став депутат від «Рідного Закарпаття» Володимир Чубірко, котрий вже обіймав пост голови ради у одному з попередніх скликань.

На засіданні обласної ради 25 листопада на посаду голови висунули двох кандидатів – Володимира Чубірка і Петра Станка («Рідне Закарпаття»), проте останній свою кандидатуру зняв.

На початку засідання з загальної кількості 64 депутатів у залі зареєструвалося 58 осіб.

Фракція «КМКС» заявила, що готова взяти участь у роботі широкої коаліції, проте враховуючи, що коаліції наразі немає, фракція утримається у голосуванні з усіх питань. Так само відмовилися брати участь у голосуванні за голову облради фракції «За майбутнє» і «Слуга народу».

Обрання Володимира Чубірка головою обласної ради підтримали 37 депутатів.

Володимир Чубірко неодноразово обирався депутатом Закарпатської обласної ради, зокрема у 2006-2010 рр. – до ради V скликання від партії «Наша Україна». У 2010-2015 рр. – депутат облради VI скликання від партії «Єдиний Центр». У той період  В. Чубірко вже займав посаду голови ради – з жовтня 2014 року по листопад 2015 року. На місцевих виборах у 2020 році обраний до крайового парламенту від політсили «Рідне Закарпаття». 

Освіту отримав в Ужгородському національному університеті, де вивчав економіку і право. Директор ТОВ «Росток», яке спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, добуванні каменю та торгівлі. Також очолює українсько-чеський благодійний фонд «ВІЗА».

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...