Головна » OpenData/Відкриті дані

Водоканали заженуть закарпатців у боргові ями: важливе попередження

Незабаром ціни на комуналку знову виростуть

Українцям незабаром доведеться зіткнутися зі зміною тарифів на гарячу і холодну воду.

Крім цього, зміниться ціна на послуги з водовідведення, повідомив “Maanimo”.

Національна комісія з регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг опублікувала дані, згідно з якими в структурі ціни на користування холодною водою до 50% займає вартість електроенергії, споживаної обладнанням, яке забезпечує подачу води в будинку, яка здійснюється за допомогою спеціальних електронасосав.

Не секрет, що в Україні йде так зване плавне підвищення цін на електроенергію. У зв’язку з цим тарифи на водопостачання теж буде пересморени. Зокрема, водоканали, які і так розраховують тарифи кожен індивідуально, через подорожчання енергоносіїв збільшать ціни на свої послуги. У ці тарифи закладені ступінь подорожчання енергоносіїв (природного газу та вугілля); зростання цін на електроенергію; підвищення оплати праці працівникам комунальних підприємств та супутніх організацій; наявність інвестиційних програм.

Для всіх споживачів, як серед населення, так і серед підприємств теплокомуненерго, була встановлена ​​єдина ціна на газ в розмірі 8550 гривень за одну тисячу кубометрів з урахуванням ПДВ і витрат на транспортування. У Кабміні впевнені, що тарифи на енергоносії та комунальні послуги наведені на ринковий рівень. Через подорожчання газу, що є головним джерелом енергії при підігріванні води, підвищилися тарифи на гаряче водопостачання. У таблиці нижче наведені нові розцінки на використання гарячої води за станом на січень 2019 року.

Нагадуємо, Вдарив кухонним ножем в ділянку грудної клітки та шию: на Берегівщині нетверезий син вбив батька

Читайте також: Двійники у бюлетенях: закарпатців закликають бути уважними під час голосування

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...