Влада України виділила 6 млрд грн на підтримку безробітних

11.05.2020 20:33 46 1
Влада України виділила 6 млрд грн на підтримку безробітних
Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради в Офісі президента, - повідомляє  прес-служба Офісу Президента. За його словами, лише у травні в Державному центрі зайнятості зареєструвалося додатково 140 тисяч безробітних. Окрім цього, прем'єр-міністр повідомив, що з боку уряду створені всі передумови для повноцінної роботи оновленої програми "Доступні кредити 5-7-9%", також додатково фіналізується інша програма – "Нові гроші", за якою підприємці матимуть можливість отримати кредити під дуже низький відсоток.
"Ці програми допоможуть українському бізнесу витримати важкі економічні умови, зумовлені епідемією, а також стануть запорукою збереження робочих місць. Основна умова програм – збереження не менше 80% робочих місць у малому та мікробізнесі", – заявив Шмигаль.

ДЖЕРЕЛО

Нагадуємо: Кожен п'ятий пацієнт з CoViD-19 в Україні – це медпрацівник. Зокрема, на Закарпатті коронавірус виявили у більше 700 людей, із яких 174 - медики. https://pershij.com.ua/zakarpatskyi-likar-iakyi-perekhvoriv-na-covid-19-rozpoviv-pro-perebih-zakhvoriuvannia-video/ Читайте також: Працювати кафе і ресторани будуть виключно на виніс або на відкритих майданчиках https://pershij.com.ua/ne-torkatysia-meniu-ofitsianta-i-myty-stiltsi-iak-vidkryiut-kafe-i-perukarni-na-zakarpatti/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Гость

11 трав. 2020 р., 22:07
Всё это ложь и брехня,никто не увидит этих денег
Loading...