Головна » OpenData/Відкриті дані

Відпустили по знайомству: на Закарпатті суддя під заставу відпустив наркоторгівця-родича (ФОТО)

Інформацію про родинні зв‘язки судді та злочинця поширюють користувачі соцмереж

 

Відповідну публікацію у соцмережі Фейсбук на своїй сторінці оприлюднив користувач Віталій Глагола.

«Розкажу вам історію про те, як суддя відпускає свого родича-наркоторговця під заставу

Отже, що ми маємо: СБУ проводить спецоперацію і затримує 9 наркоторговців. 7 з них суддя Віталій Малюк відпускає під заставу. Один із них добре відомий в Ужгороді Ярослав Костянтинович Федаско. Запам‘ятайте це прізвище.

Як ви думаєте, яке дівоче прізвище дружини цього судді? Та-ра-дам – Федаско!) Співпадіння? Як я з‘ясував – зовсім ні. Підозрюваний – родич судді. За моєю інформацією – двоюрідний брат дружини судді. Відкриваємо декларацію цього судді і що бачимо? Дружина співласниця квартири із таким собі Федаско Костянтином Васильовичем.

Конфлікт інтересів бачите? А він є. Суддя відпускає під смішну заставу свого родича-наркоторговця. А з ним ще 6 підозрюваних у наркоторгівлі», – пише Віталій.


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...