Відпочинок у Туреччині 2020: наскільки це реально?

05.08.2020 15:06 224 0
Відпочинок у Туреччині 2020: наскільки це реально?

Пандемія коронавірусної інфекції внесла свої негативні корективи в життя багатьох українців, зокрема, тих, хто планував цього літа відпочити десь за кордоном. Однак, на щастя, низка туристичних країн дещо послабила карантинні обмеження для туристів, відтак, для українців з’явився реальний шанс провести літню відпустку на відомих закордонних курортах. Серед таких – Туреччина, котра користується неабиякою популярністю серед українських відпочиваючих. До речі, тури в Туреччину можна придбати на сайті farvater.travel за максимально вигідними цінами. Нещодавно в Туреччині заявили, що не висуватимуть якихось жорстких правил в’їзду для туристів з України, зокрема, не потрібно пред’являти довідку про відсутність COVID-19. Крім того, українцям не прийдеться відбувати 2-тижневу самоізоляцію. Варто відзначити, що турецька влада докладає максимум зусиль, аби попередити розповсюдження коронавірусної інфекції. Так, всі готелі та курортні об’єкти повинні виконувати всі державні рекомендації та правила щодо дезінфекції приміщень, а також дотримання безпечної дистанції. Більше того, всі турецькі курорти проходять обов’язкову сертифікацію, відтак тим готелям чи іншим курортним об’єктам, що її не пройдуть, приймати туристів буде суворо заборонено. Серед основних критеріїв, що входять в туристичну сертифікацію, можна виокремити: 

  • Гігієна транспортних засобів та пасажирів;
  • Дезінфекція готелів, ресторанів та інших закладів;
  • Безпека на пляжах;
  • Соціальна дистанція тощо.

Враховуючи такий підхід з боку турецької влади щодо організації туристичної кампанії в умовах пандемії, українських турист може сміливо відправлятись на відпочинок в Туреччину, головне, обрати оптимальний варіант путівки, наприклад, на сайті турагенства Фарватер Тревел. Станом на кінець липня Туреччину відвідало понад 30 тисяч туристів з України і, як повідомили в турецькій дипмісії, ніхто з них не нарікав на якісь проблеми чи незручності. А це, в свою чергу, вказує на високий рівень виконання роботи та відповідальне ставлення до взятих на себе зобов’язань.

Де придбати тур в Туреччину максимально вигідно?

Зараз максимально вигідно можна замовити тур на сайті туристичного агентства Фарватер Тревел. Тут представлений широкий асортимент путівок в найпопулярніші та найвідоміші курорти Туреччини, де Ви матимете змогу не тільки добре відпочити, але й «зарядитись» життєдайною енергією та позитивним настроєм. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: Туреччина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...